Quantcast
skip navigation
Home Teams Calendar News Sponsors Documents Board Links Contact
Snm_topad Search Team ID: 5268

High School Boys

Regular Season 2013-2014
2013-2014 x Regular Season

Friday November 22, 2013

Hibbing

High School Boys

Saturday November 23, 2013

Jamboree

High School Boys

Tuesday November 26, 2013

High School Boys

Alexandria

Friday November 29, 2013

High School Boys

International Falls

Saturday November 30, 2013

High School Boys

Virginia/Mt Iron-Buhl

Tuesday December 03, 2013

Morris Benson

High School Boys

Friday December 06, 2013

High School Boys

Fergus Falls

Tuesday December 10, 2013

St Cloud Cathedral

High School Boys

Tuesday December 17, 2013

High School Boys

Becker/Big Lake

Thursday December 19, 2013

High School Boys

Rogers

Thursday January 02, 2014

High School Boys

Northern Lakes

Saturday January 04, 2014

High School Boys

Princeton

Thursday January 09, 2014

Prairie Centre Area

High School Boys

Tuesday January 14, 2014

High School Boys

Wadena Deer Creek

Thursday January 16, 2014

St Cloud Apollo

High School Boys

Monday January 20, 2014

Sauk Rapids

High School Boys

Tuesday January 21, 2014

High School Boys

St Cloud Tech

Saturday January 25, 2014

Fergus Falls

High School Boys

Friday January 31, 2014

High School Boys

St Cloud Cathedral

Tuesday February 04, 2014

Sartell

High School Boys

Thursday February 06, 2014

High School Boys

Mora-Milaca-Hinckley Finlay

Saturday February 08, 2014

Alexandria

High School Boys

Thursday February 13, 2014

Detroit Lakes

High School Boys

Saturday February 15, 2014

TBD

High School Boys

Saturday February 22, 2014

High School Boys

Semi Final Game

Date Result Opponent Location Status
Fri Nov 22 -
Hibbing
Exchange Arena: Indoor Sheet
5:30 PM CST
Sat Nov 23 -
Jamboree
Exchange Arena: Indoor Sheet
8:00 AM CST
Tue Nov 26 -
Alexandria
Runestone Community Center
7:15 PM CST
Fri Nov 29 -
International Falls
International Falls
7:30 PM CST
Sat Nov 30 -
Virginia/Mt Iron-Buhl
Virginia
7:30 PM CST
Tue Dec 3 -
Morris Benson
Exchange Arena: Indoor Sheet
5:15 PM CST
Fri Dec 6 -
Fergus Falls
Fergus Falls
7:15 PM CST
Tue Dec 10 -
St Cloud Cathedral
Exchange Arena: Indoor Sheet
5:15 PM CST
Tue Dec 17 -
Becker/Big Lake
Becker
7:15 PM CST
Thu Dec 19 -
Rogers
Rogers
7:15 PM CST
Thu Jan 2 -
Northern Lakes
Breezy Point
7:15 PM CST
Sat Jan 4 -
Princeton
Fergus Falls
7:15 PM CST
Thu Jan 9 -
Prairie Centre Area
Exchange Arena: Indoor Sheet
5:15 PM CST
Tue Jan 14 -
Wadena Deer Creek
Wadena
7:15 PM CST
Thu Jan 16 -
St Cloud Apollo
Exchange Arena: Indoor Sheet
5:15 PM CST
Mon Jan 20 -
Sauk Rapids
Exchange Arena: Indoor Sheet
4:00 PM CST
Tue Jan 21 -
St Cloud Tech
MAC
7:15 PM CST
Sat Jan 25 -
Fergus Falls
Exchange Arena: Indoor Sheet
5:15 PM CST
Fri Jan 31 -
St Cloud Cathedral
MAC
7:15 PM CST
Tue Feb 4 -
Sartell
Exchange Arena: Indoor Sheet
3:45 PM CST
Thu Feb 6 -
Mora-Milaca-Hinckley Finlay
Mora
7:15 PM CST
Sat Feb 8 -
Alexandria
Exchange Arena: Indoor Sheet
5:15 PM CST
Thu Feb 13 -
Detroit Lakes
Exchange Arena: Indoor Sheet
5:15 PM CST
Sat Feb 15 -
TBD
Exchange Arena: Indoor Sheet
6:15 PM CST
Sat Feb 22 -
Semi Final Game
TBD
7:15 PM CST